Aktualności

18-02-2020

Coraz więcej wyłudzeń

Portale internetowe ostrzegają przed coraz większą ilością wyłudzeń pieniędzy na tzw. "zwrot inwestycji z kryptowalut". Proceder polega na tym, że oszust kontaktuje się z nami próbując przekonać do inwestycji w wirtualne waluty obietnicą ogromnych zysków. W każdym takim przypadku przestępcy podają konkretne kwoty, które osoba naciągana powinna przelać, aby mieć możliwość rzekomego zarobku.

Ostrzeżenia wystosowało również kilka największych banków w Polsce, m.in. Pekao, mBank i ING Bank Śląski. Warto dodać, iż naciągacze posługują się często wizerunkiem znanych osób, celebrytów, ludzi sukcesu i sportowców, aby wpłynąć na naszą decyzję - ostrzegamy - nie klikajcie w tego typu reklamy! Mądre inwestowanie polega przede wszystkim na skontaktowaniu się ze specjalistą, doradcą finansowym lub firmą zajmującą się doradzaniem, jak ulokować środki finansowe.

https://tvn24bis.pl/pieniadze,79/ing-pekao-i-mbank-ostrzegaja-przed-oszustwem-na-kryptowaluty,1004440.html

Strona wykorzystuje „pliki cookies”, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, ze zgadzasz się na ich użycie.