Aktualności
16-02-2017

Jak bezpiecznie inwestować oszczędności?

W sytuacji, gdy mamy nadwyżkę pieniędzy, pojawia się podstawowe pytanie w co inwestować pieniądze? Od zawsze podstawowym pewnym kapitałem jest ziemia.

Firma Rodzinne Inwestycje to przedsiębiorstwo inwestycyjne, które daje możliwość inwestowanie oszczędności w ziemie o bardzo wysokim potencjale wzrostu jego wartości z niskim ryzykiem poniesienia strat. Nasze cechy wyróżniające na rynku to: profesjonalizm i rzetelność, dbanie o bezpieczeństwo powierzonego kapitału, duże stopy zwrotu z inwestycji, wieloletnie doświadczenie w branży.

Sposób na bezpieczny zysk to inwestowanie oszczędności w grunty położone na Mazurach. Dociekliwa analiza i rzetelność wyników, potwierdziła ogromny potencjał inwestycyjny i opłacalność lokowanego kapitału. Ziemia na Mazurach ma ciągły wzrost wartości przez atrakcyjność turystyczną i bliskość stolicy Polski. Drugą zaletą jest cena niższa od rejonów górskich lub nadmorskich, jeszcze jest miejsce dla inwestorów oraz kupujących szukających dużych i pewnych zysków. Dotacje unijne przyznawane  regionowi przyczyniają się   do gwałtownego rozwoju. Ceny ziem rosną z roku na rok, co jest faktem, który może zostać wykorzystany jako bezpieczna inwestycja. W 2016 roku został uruchomiony nowy, międzynarodowy port lotniczy Mazury w miejscowości Szymany, co wpłynęło na wzrost ruchu turystycznego w tym regionie.

Wraz ze wzrostem zamożności społeczeństwa, coraz więcej czasu i środków finansowych przeznaczamy na rekreację, co bezpośrednio wpływa na zwiększony popyt i wzrost cen nieruchomości w rejonach turystycznych.
Bezpieczne inwestycje istnieją i są poparte faktami, dowodami oraz licznymi analizami. Także sposób na bezpieczny zysk to ziemia na Mazurach, potwierdzają to raporty oraz rozwój społeczno-gospodarczy regionu. Nasze inwestycje są pewne i stanowią, że jest to bezpieczna lokata, która może posłużyć jako przyszła emerytura lub kapitał do wykorzystania na sprzedaż. Bezpieczne inwestycje to poparte dowodami i niskim ryzykiem opłacalność pomnożenia pieniędzy i osiągnięcia zysków.