Aktualności
14-03-2023

Maria Semczyszyn - UIZ 2023

Przedstawiamy Państwu Marię Semczyszyn z firmy M Entertainment, naszego kolejnego, wyjątkowego gościa zaproszonego na tegoroczną, zorganizowaną przez UiZ konferencję „Inwestowanie w dynamicznie zmieniającej się sytuacji rynkowej”.

Maria Semczyszyn z firmy M Entertainment Sp. z o.o. wygłosi prelekcję ile procent serca w rozumie poruszającą temat pozafinansowych aspektów inwestowania w nieruchomości.

Jest producentką i autorką programów telewizyjnych, prowadzącą w TVN7, HGTV, CANAL+ a także prekursorką home stagingu w Polsce. Prowadzi zawodowe, branżowe kursy oraz trenuje i wspiera osoby chcące zbudować prywatny biznes w oparciu o nieruchomości. Autorka unikatowego szkolenia „Prywatne Projekty Deweloperskie – nieruchomości komercyjne i mieszkaniowe” w Akademii Leona Koźmińskiego. Prowadząca telewizyjne programy poradnikowe: „Home Staging - mieszkania do sprzedania”, „Wakacyjne Domy - z Marią Semczyszyn”, “Lifting Wnętrz - z Marią Semczyszyn” oraz „Akcja Aranżacja”. Serie programów stanowiące swoiste kompendium Home Stagingu są dostępne na platformie Player.

Zarejestruj się na Uniwersytecie Inwestycji Ziemskich 2023