Aktualności
15-04-2022

Narie

Wprowadzamy do naszego portfolio nowy produkt – Teren inwestycyjny nad jeziorem Narie z bezpośrednim dostępem do jeziora.

Teren inwestycyjny zlokalizowany jest na obszarze Pojezierza Iławskiego,  w miejscowości Niebrzydowo Wielkie, w powiecie ostródzkim, w gminie Morąg. Pagórkowate ukształtowanie ze spadkiem w kierunku linii brzegowej jeziora sprawia, że z niemalże z każdego miejsca w osadzie rozpościera się malowniczy widok na jezioro oraz pobliską okolice. Teren w całości objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkalno-usługową lub rekreacyjno- turystyczną.

Osada składa się 19 działek oraz wspólnego, prywatnego terenu rekreacyjnego o powierzchni 2 660 m2 z planowanym pomostem i altaną grillową (do wyłącznej dyspozycji wszystkich właścicieli działek).

Jezioro Narie o powierzchni 1.260 ha i linii brzegowej i długości 50 km stanowi ważny i ceniony walor turystyczny, skupiający wokół siebie wiele miejscowości turystycznych  i agroturystycznych tj.: Kretowiny, Bogaczewo, Gulbity, Boguchwały, Niebrzydowo, Pojezierce i Wilnowo. Rozwój bazy mieszkaniowo-turystycznej świadczy o wysokim potencjale inwestycyjnym regionu. Biorąc pod uwagę imponujące lasy oraz przestronność i zróżnicowanie linii brzegowej jeziora, odkrywamy zapierające dech w piersiach miejsce, spełniające oczekiwania nie tylko entuzjastów rekreacji wodnej, ale również  sympatyków wypoczynku na świeżym powietrzu.

Więcej informacji: https://rodzinneinwestycje.pl/twoje-inwestycje/osada-nad-jeziorem-narie