Aktualności
01-08-2022

Osada nad jeziorem Drwęckim / Rogowa Góra

Wprowadzamy do naszego portfolio nowy produkt - Osada nad Jeziorem Drwęckim w niezwykle malowniczym zakątku Warmii i Mazur. Teren inwestycyjny położony jest w powiecie ostródzkim, w gminie Miłomłyn, nad brzegiem Jeziora Drwęckiego z malowniczą wyspą znaną jako Orzechowa. Pagórkowate ukształtowanie terenu porośniętego młodymi brzozami nadaje mu wyjątkowego uroku.

Osada składa się ze 121 działek o powierzchni od 1381 m2 do 1834 m2 wraz ze wspólnym terenem rekreacyjnym z planowanym boiskiem do siatkówki, kortem tenisowym, placami zabaw i altanami grillowymi. Dodatkowo, goście będą mogli korzystać z położonej w odległości 200 m plaży gminnej z planowanym pomostem i infrastrukturą sportowo-rekreacyjną.

W bliskiej okolicy znajdziemy liczne 4- i 5-gwiazdkowe luksusowe hotele (Narie Resort&Spa w Wilnowie, Hotel Masuria w Łukcie, Villa Port w Ostródzie czy Grand Hotel Tiffi w Iławie), plażę miejską oraz wyśmienite restauracje, co świadczy o wysokim potencjale inwestycyjnym tego regionu.

Teren w całości objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wraz z bardzo atrakcyjnymi warunkami zabudowy obejmującymi dodatkowo wiaty, altany, garaże, miejsca postojowe, zieleń urządzoną i dodatkowe obiekty małej architektury.

RPWW

ZAKRES Rodzinnego Programu Wzrostu Wartości w Osadzie nad Jeziorem Drwęckim obejmuje koordynację:

na terenie osady:

- budowy przyłącza wodociągowego

- przyłącza energetycznego

- sieci dróg w standardzie szutrowym

na wspólnym terenie rekreacyjnym:

- ogrodzenie terenu

- 2x altana z podbudową z kostki brukowej

- 2x plac zabaw wraz ze strefą bezpieczeństwa

- boisko do siatkówki

- kort tenisowy – osada

- 4x ławki

na terenie wspólnej plaży:

- piaszczysta plaża z pomostem

- boisko do siatkówki

- altana grillowa

Więcej informacji: https://rodzinneinwestycje.pl/twoje-inwestycje/osada-nad-jeziorem-drweckim