Aktualności
06-03-2023

Wyjątkowa Osada Kameralny Harsz położona tuż przy planowanym polu golfowym w specjalnej cenie do 20 marca

Osada znajduje się w powiecie węgorzewskim, w gminie Pozezdrze o najdłuższej linii brzegowej w Polsce. Położona jest niespełna 300 metrów od planowanego resortu turystycznego – Masurian Yacht&Golf Resort, od strony przyszłego pola golfowego. Dojazd do osady zapewnia droga asfaltowa, łącząca miejscowości Harsz i Pozezdrze.

Teren inwestycyjny składa się z 16 działek budowlanych (o powierzchni od 2000 do 2500 m2) na pagórkowatym terenie w sąsiedztwie niewielkiego lasu. W odległości 1,3 km od terenu inwestycyjnego zlokalizowana jest plaża gminna nad jeziorem Harsz. W odległości 1,3 km znajduje się jezioro Lemięt, zaś w promieniu kilku kilometrów mnóstwo jezior, w tym zbiorników należących do szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Pobliskie Giżycko znajduje się w odległości zaledwie 10 km.

W okolicy znajduje się wiele atrakcji turystycznych, takich jak szlak kajakowy na rzece Sapina, wioska indiańska, stadnina koni, Puszcza Borecka i Ośrodek Hodowli Żubrów, Rezerwat Piłackie Wzgórza, Private Yacht Club Dargin, port w Sztynorcie i wiele innych.

W ramach Programu Rozwoju Osady, cały teren zostanie ogrodzony, przeprowadzona realizacja przyłącza elektrycznego oraz przyłącza wodociągowego. Na terenie osady zostanie wybudowana sieć wewnętrznej infrastruktury drogowej. Jeśli pojawią się możliwości techniczne, planujemy również budowę przyłącza kanalizacyjnego.

O wysokim potencjale inwestycyjnym świadczy lokalizacja w pobliżu terenu osady prestiżowego osiedla Private Yacht Club Dargin.  Ze względu na szereg unikalnych cech, osada stanowi niezwykle perspektywiczną inwestycję o wysokim potencjale wzrostu wartości.

W dniach 1–20 marca 2023, w okresie pre-inwestycyjnym, obowiązuje specjalna cena (- 7%).

Więcej o Inwestycji:

FILM

https://youtu.be/CfAwnDRYT2A

WSPÓŁRZĘDNE OSADY

54.141645, 21.809164

PANORAMA 360°

https://rodzinneinwestycje.pl/osada-harsz-kameralny-360/

LOKALIZACJA

https://goo.gl/maps/G8RN4zJtJfwwiJt99 - link do mapy Google

http://mapy.geoportal.gov.pl/imap/?identifyParcel=281902_2.0002.448