Aktualności
10-01-2022

Z wielkim żalem informujemy, że w dniu dzisiejszym dotarła do Nas wyjątkowo smutna wiadomość – w sposób nagły i niespodziewany zmarł Prezes naszej firmy - Maciej Kawecki

Szanowni Państwo,

z wielkim żalem informujemy, że w dniu dzisiejszym dotarła do Nas wyjątkowo smutna wiadomość – w sposób nagły i niespodziewany zmarł Prezes naszej firmy - Maciej Kawecki.  Jako Rodzinne Inwestycje łączymy się z Rodziną we wspólnym bólu i cierpieniu.

Maciek był jednym z założycieli Rodzinnych Inwestycji. Pełnił funkcję Prezesa nieprzerwanie od początku jej istnienia. Swoją pomysłowością, energią i olbrzymią charyzmą przyczynił się do realizacji wielu nieszablonowych idei. Potrafił godzinami, z pasją opowiadać o gruntach. Zawsze energiczny, pełen optymizmu oraz zapału do realizacji marzeń. Marzeń, którymi potrafił oczarować innych. Pasjonat golfa i rekreacji wodnej. W ziemi potrafił dostrzec więcej niż inni, doceniał jej ponadczasową wartość, jak i zdolność do przenoszenia wartości kapitału. W swoich działaniach wykazywał się niespotykaną skutecznością. Zawsze chętny do pomocy, rozmowy, działania. Jak nikt motywował do pracy i przezwyciężania swoich słabości. Cenił w innych wytrwałość, rzetelność, pomysłowość i inicjatywę. Posiadał niespotykaną intuicję, która poparta wiedzą i doświadczeniem skutkowała tworzeniem wyjątkowych i niespotykanych projektów. Jego wkład w rozwój Rodzinnych Inwestycji jest nieoceniony.

Informujemy jednocześnie, że zaistniała sytuacja nie wpływa na ciągłość umów, współpracę, jak i funkcjonowanie firmy. Wszyscy realizujemy swoje obowiązki, a także kontynuujemy działanie w dotychczasowym składzie. Projekt Rodzinnych Inwestycji był biznesowym „dzieckiem” Maćka. Dzięki swojej wizji i determinacji, stworzył firmę, którą będziemy nadal rozwijać.

 

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 20 stycznia o godzinie 12.30 w Kaplicy "Cmentarz Komunalny Północny" ul. Wóycickiego 14 w Warszawie.