Aktualności

05-02-2021

Atrakcyjne działki w osadzie graniczącej z przyszłym polem golfowym czekają na Ciebie!

W samym sercu Mazur, w mającej najdłuższą linię brzegową w Polsce gminie Pozezdrze, 8 km od Węgorzewa i 10 km od Giżycka, położona jest urokliwa osada Harsz. Niewątpliwym atutem tej położonej na pagórkowatym terenie w sąsiedztwie niewielkiego lasu inwestycji jest prestiżowa lokalizacja z widokiem na planowane pole golfowe, a także  dostęp do jeziora Harsz, który zapewnia plaża gminna znajdująca się w odległości 1,5 km. 

Osada składa się z osiemnastu działek o powierzchni od 1504 m2 do 4942 m2, których ceny kształtują się od 220 000 zł do 420 000 zł, czyli od 85 do 157 zł/ m2, a w jej sąsiedztwie przebiega linia energetyczna. Teren inwestycyjny leży przy granicy mającego wkrótce powstać Masurian Yacht & Golf Resort, w niewielkiej odległości znajduje się także osiedle Private Yacht Club Dargin. W pobliżu zlokalizowane są również liczne atrakcje dla dzieci, miłośników zwiedzania i aktywnego wypoczynku, a także doskonale rozwinięta baza gastronomiczna i noclegowa.

Szczegóły: Osada Harsz

 

Strona wykorzystuje „pliki cookies”, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, ze zgadzasz się na ich użycie.