Aktualności

26-04-2021

Nowe działki nad jeziorem Pozezdrze czekają na inwestorów!

Zapraszamy do zapoznania z naszą najnowszą ofertą działek w ramach osady Pozezdrze.

Usytuowana w powiecie węgorzewskim osada, położona jest na urokliwym, pagórkowatym terenie. Gmina Pozezdrze, w której się znajduje, charakteryzuje się najdłuższą linią brzegową w Polsce, a wszystkie 31 działek posiada dostęp do jeziora poprzez wspólny, prywatny teren rekreacyjny z planowaną infrastrukturą sportowo-wypoczynkową. Dzięki bliskości drogi krajowej numer 63 (zaledwie 2 km od osady), w kilkanaście minut dotrzeć można do znanych mazurskich miejscowości turystycznych - Giżycka i Węgorzewa. W pobliżu budowany jest resort turystyczny z wieloma atrakcjami, m.in. portem jachtowym i polem golfowym. Pięć kilometrów od terenu inwestycyjnego znajduje się jezioro Gołdapiwo w Kruklankach,
a w promieniu kilku kilometrów mnóstwo innych jezior. Ponadto jezioro Pozezdrze jest połączone drogą wodną ze szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich poprzez szlak kajakowy rzeki Sapiny.

Osada stanowi nie tylko niezwykle perspektywiczną inwestycję, jest również niezwykle urokliwym zakątkiem położonym w samym sercu Mazur. Wszystkie działki maja możliwość zabudowy mieszkalnej, letniskowej i usługowej, ich powierzchnia wynosi od 1836m2
do 6583m2, a ceny kształtują się w przedziale od 360 000 zł do 750 000 zł, czyli od 94 zł/m2 do 202  zł/m2. Na terenie osady znajdują się media: sieć energetyczna, wodociąg, kanalizacja.

 

 

Strona wykorzystuje „pliki cookies”, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, ze zgadzasz się na ich użycie.